Referencje

NO-LIMIT s.c. – Agencja interaktywna – Artur Drałus:

Pani Celina ma rzadką umiejętność pisania “symultanicznego” z uwzględnieniem najlepszych zasad PR. Obojętnie, czy to jest tekst do artykułu, na stronę www czy moderowanie forum kilkutysięcznej imprezy. Podejrzewam, że jest to kompetencja wypracowana przez lata, która przychodzi jej już zupełnie naturalnie, co dowodzi tylko ciężkiej i efektywnej pracy nad sobą i wysokich umiejętności marketingowych. Polecam z pełną odpowiedzialnością usługi Pani Celiny.

Marketing Support – Doradztwo marketingowe i reklamowe:

Pani Celino, bardzo dziękujemy za Pani zaangażowanie, wszelkie rady, a także bardzo profesjonalne podejście do tematu. Od samego początku współpracy, kiedy nasz klient nie miał gotowych treści, a nawet pomysłu na nie, pokierowała Pani nas i wypracowała go w pełni. Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć wspólnie coś fajnego, co klientowi przyniesie wiele korzyści biznesowych. Nie jest łatwo samemu napisać coś o sobie, o firmie, swoich usługach, obszarach działalności, dlatego warto wesprzeć się radą profesjonalisty w tym zakresie.

Roboty i Spółka – Robotyka i eventy dla dzieci – Krzysztof Bieńkowski, właściciel:

Pozostaje mi tylko podziękować za przyjemną i owocną współpracę oraz pogratulować umiejętności copywriterskich. Pani Celina stworzyła dla nas opisy eventów oraz treści z przeznaczeniem do publikacji w Internecie, które w dużej mierze przyczyniły się na zaciekawienie naszą ofertą i jej promocję. Jestem zadowolony z kontaktu oraz z jakości przekazywanych treści, a przede wszystkim z profesjonalnego podejścia.

DirtyDot – Agencja reklamowa – Maciej Strzelecki, właściciel:

Z Panią Celiną mieliśmy okazję pracować przy projektach wymagających więcej zaangażowania i pracy koncepcyjnej niż przy tradycyjnych projektach copywritterskich. Praca wymagała dokładnego zgłębienia tematu, empatycznego podejścia, a także zrozumienia dla potrzeb klienta. Agencja Dirtydot poleca Panią Celinę jako doświadczoną i zaangażowaną copywritterkę, zwłaszcza do prac wymagających większych niż przeciętne umiejętności.

AliantSoft – Bezpieczeństwo IT i tworzenie oprogramowania – Mateusz Goik, właściciel:

Pani Celina była zaangażowana w stworzenie strony firmowej od początku. Jej cenne wskazówki co do design strony, jej optymalizacji oraz samej grafiki pomogły zaprojektować o wiele ciekawszą i użyteczną stroną wzbogaconą o rzetelne teksty z zakresu bezpieczeństwa IT. Pani Celina jest osobą terminową, konkretną, skorą do współpracy, a przy tym niezwykle pomocną nie tylko w zakresie copywritingu, ale również marketingu internetowego. Polecam, w szczególności, że Pani Celina wykazywała się profesjonalizmem i powagą nawet przy najbardziej błahych pytaniach oraz w zleceniach „na już”.

Iwenty.pl – Automatyczna wyszukiwarka wydarzeń – Przemysław, administrator:

Bardzo dziękuję Pani za pomoc. Pani nieocenione uwagi pozwoliły wprowadzić znaczące poprawki w kodzie strony, a także pomogły zrozumieć, jak należy pozycjonować stronę w internecie i jaki jest mocny punkt naszego produktu.

Work Express – Agencja pracy tymczasowej – Artur Ragan, specjalista ds. PR:

Szanowni Państwo, niniejszym pragnę zarekomendować Państwu osobę pani Celiny, z którą miałem przyjemność współpracować w ramach realizacji założonych celów strategii wizerunkowej naszej Firmy. (…) Niewątpliwym atutem pani Celiny jest swoboda, z jaką porusza się w obszarze pisania kreatywnego oraz działań marketingowych w internecie, a co za tym idzie, skuteczność w realizacji zadań związanych z kreowaniem wizerunku z użyciem nowych mediów. Ponadto gotowość do rozmów, wspólnej analizy szły w parze z pożądaną inicjatywą w postaci poszukiwania potencjalnych rozwiązań.