Wyceń tekst – Ile kosztuje copywriting?

Poniżej prezentuję kalkulator do wycen tekstów. Jest to narzędzie podglądowe, dzięki któremu szybko i bez żadnych zobowiązań wycenisz zlecenie dla copywritera. Kalkulator copywritingu przedstawia moje standardowe stawki. Cena uwzględnia dwie poprawki oraz odpowiednie sformatowanie tekstu, dzięki czemu tekst jest gotowy do zamieszczenia w witrynie, tj. zawiera słowa kluczowe, nagłówki, wytłuszczenia, wypunktowania i linki (oczekiwania co do formy tekstu ustalane są z klientem).

W związku z tym, że stawki copywritera zależą nie tylko od rodzaju i długości tekstu, ale przede wszystkim od tematu i celu, jaki tekst ma spełniać, zachęcam do wysłania poniższego formularza, aby uzyskać konkretną wycenę. Po zaznaczeniu wszystkich opcji pojawią się dodatkowe okna — wystarczy je wypełnić i nacisnąć przycisk “Poproś o indywidualną wycenę”. Wpisane dane zostaną do mnie przesłane na e-mail. Na wiadomość odpowiem w ciągu 24 godzin.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy chcesz zlecić mi tekst, sprawdź moją ofertę na copywriting.

Legenda rodzajów tekstów:

 • teksty na stronę www to szeroko pojęty webwriting, czyli teksty marketingowe na strony internetowe i blogi firmowe, opisy oferty i usług, zakładka „O nas”, landing pages itp.
 • prosty tekst to artykuł na bloga lub do serwisu tematycznego o niskim lub średnim poziomie trudności, np. lekka i popularna tematyka jak lifestyle, kosmetyki, podróże itp.
 • specjalistyczny tekst to tekst wymagający researchu, wiedzy i większego nakładu pracy, np. artykuł ekspercki, teksty sponsorowane, content marketing
 • opis produktu do sklepu lub na aukcję internetową z użyciem języka korzyści
 • oferta handlowa to teksty na ulotki, do mailingu, broszur, folderów itp.
 • korekta z redakcją tekstu to analiza językowo-stylistyczna tekstu, czyli wyeliminowanie błędów i zadbanie o to, aby tekst był poprawny językowo (poczytaj o korekcie i redakcji)

Szybka wycena tekstu


  Rodzaj tekstu:

  Czy przekażesz materiały bazowe i źródła?

  Łączna liczba tekstów:
  sztuk

  Liczba zzs (znaków ze spacją) dla 1 tekstu:
  znaków ze spacją

  Czas realizacji:

  Wycena: zł netto

  Podana wycena jest tylko podglądowa i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz uzyskać indywidualną wycenę, wypełnij formularz poniżej.

  Krótki opis zlecenia, np. tematyka i inne szczegóły (pole wymagane):

  Twój adres e-mail