O mnie

celina copywriter zawodowy

Cześć,

mam na imię Celina, a Ty właśnie trafiłeś na blog o copywritingu wzbogacony moimi historyjkami z życia. Mam nadzieję, że mile spędzisz u mnie czas i podzielisz się swoją opinią co do zamieszczanych tu tekstów.

Jeśli chcesz poznać moje doświadczenie i referencje, odwiedź mój profil na LinkedIn: Celina Dawidson.

O blogu

Celownik.net to blog lifestylowy, który łączy moją pasję do pisania (jestem copywriterem) oraz opisywania świata. Znajdziesz tutaj porady o copywritingu i marketingu, wzbogacane anegdotami z mojego życia. Blog jest też moją szufladą na teksty literackie i przemyślenia rodem z pamiętnika.

Oficjalny start bloga to styczeń 2016. Od tego czasu blog był stale aktualizowany i promowany, nie tylko w social mediach.

Jestem Celina, w skrócie Cela, która celnie trafia słowem, stąd Celownik. Miłej tekstowej podróży!

Coś o mnie

Jestem uzależniona od internetu. Moje uzależnienie dotyczy ciągłego chłonięcia wiedzy i artykułów oraz poszukiwania miejsc, które dostarczą mi rozrywki i dużej dawki ciekawostek. Internet to dla mnie encyklopedia wiedzy; miejsce, w którym szukam inspiracji i w którym się realizuję zawodowo.

Fascynuje mnie świat marketingu internetowego. Aktywnie biorę udział w branżowych eventach, webinariach; ukończyłam też wiele kursów, które sprawiły, że świat e-commerce, SEO, SEM, UX, e-PR, social media itd. stanął przede mną otworem. Obecnie jestem związana z branżą marketingową i kreatywną; tworzę strategie contentowe i teksty na zamówienie. Współpracuję z największymi agencjami w Polsce, ale też z małymi, rodzinnymi biznesami, którym pomagam odnaleźć się w świecie nowych technologii i contentu.

Jestem copywriterem, który na potrzeby internetu tworzy teksty od ponad 20 lat. Gdy byłam dzieckiem, doskonale wiedziałam, co chcę w życiu robić, i do tego dążyłam. Kółka dziennikarskie, liceum o profilu dziennikarskim, studia filologiczne, studia podyplomowe z marketingu i PR — to wszystko doprowadziło mnie do miejsca, z którego z całą stanowczością mogę stwierdzić, że moja pasja to moja praca. I nie jest to frazes! Jesteś ciekawy mojej historii? Poczytasz o niej tu: Jak to się stało, że zostałam copywriterem?

Z początku blog miał łączyć wszystkie moje zainteresowania (lifestyle, anegdoty z życia, marketing i technologie). Ostatecznie zdecydowałam się na tematykę… hmm… osobistą, czyli opowiadanie o sobie, o mojej pracy oraz o tym, co mnie otacza. Z czasem stwierdziłam, że warto dzielić się również swoją wiedzą, dlatego stworzyłam cykl “Poradnik pisania”, w którym dzielę się wskazówkami co do sztuki tworzenia przyciągających uwagę tekstów.

Na co dzień lubię dzielić się przeżyciami z dnia. Dlatego też wiem, że taki charakter bloga to bardzo dobry wybór. Lubię rozbawiać znajomych, serwować im opowieści i anegdoty. Tak, lubię rozmawiać. Ale lubię też słuchać, zatem podziel się ze mną Twoją opinią o blogu — zostaw ślad w komentarzach lub po prostu napisz do mnie.

Szukasz copywritera?

Jeśli szukasz profesjonalnego copywritera, zapoznaj się z moją ofertą na copywriting.