O mnie

Cześć,

mam na imię Celina, a Ty właśnie trafiłeś na blog  o copywritingu wzbogacony moimi historyjkami z życia. Mam nadzieję, że mile spędzisz u mnie czas i podzielisz się swoją opinią co do zamieszczanych tu tekstów.

Jestem Celina, w skrócie Cela, która celnie trafia słowem, stąd Celownik. Miłej tekstowej podróży!

O blogu

Celownik.net to blog lifestylowy, który łączy moją pasję do pisania (jestem copywriterem) oraz opisywania świata. Znajdziesz tutaj porady o copywritingu i marketingu, wzbogacane anegdotami z mojego życia. Blog jest też moją szufladą na teksty literackie i przemyślenia rodem z pamiętnika.

Oficjalny start bloga to styczeń 2016. Od tego czasu blog jest stale aktualizowany i promowany, nie tylko w social mediach.

Coś o mnie

Jestem uzależniona od internetu, tylko moje uzależnienie dotyczy ciągłego chłonięcia wiedzy i artykułów oraz poszukiwania miejsc, które dostarczą mi nie tylko rozrywki, a przede wszystkim dużej dawki ciekawostek.

Internet to dla mnie głównie encyklopedia wiedzy, miejsce, w którym szukam inspiracji i… w którym też chciałabym się jakoś realizować, ponieważ fascynuje mnie świat marketingu internetowego. Zaczynałam od bycia dziennikarką w lokalnych mediach. Obecnie zawodowo związana jestem z branżą marketingową (social media, e-PR, e-commerce, SEM). Prywatnie jestem copywriterem, który na potrzeby internetu tworzy teksty niemal od 20 lat.

Z początku blog miał łączyć wszystkie moje zainteresowania (lifestyle, anegdoty z życia, marketing i technologie), ale ostatecznie zdecydowałam się na tematykę… hmm… osobistą, czyli opowiadanie o sobie, o mojej pracy oraz o tym, co mnie otacza. Z czasem stwierdziłam, że warto dzielić się również swoją wiedzą, dlatego stworzyłam cykl “Poradnik pisania”, w którym dzielę się wskazówkami co do sztuki tworzenia przyciągających uwagę tekstów.

Wiem, że to dobry wybór, ponieważ na co dzień lubię dzielić się przeżyciami z dnia, rozbawiać znajomych i serwować im opowieści czy anegdoty. Tak, lubię rozmawiać. Ale też lubię słuchać, zatem podziel się ze mną Twoją opinią o blogu – zostaw ślad w komentarzach lub po prostu napisz do mnie.

Szukasz copywritera?

Jeśli szukasz profesjonalnego copywritera, zapoznaj się z moją ofertą na copywriting.